AVUKATLARIMIZ

Ülkemizin seçkin hukuk fakültelerinden mezun ve mesleğinde yetkin avukatlarımızla en üst düzeyde hukuki hizmet vermekteyiz.

Avukatlarımız, istekli, enerjik, titiz ve disiplinli kişiliklerinin yanı sıra, ofis içi ve ofis dışı eğitimlerimizle günün gelişen ve değişen şartlarına göre kendilerini sürekli olarak yenilemektedirler.

Gerekli durumlarda, hukuki olmayan ve teknik konularda bağlantılı danışmanlarımızdan da destek almaktayız. Danışmanlarımız ofis içi eğitim programları gibi mesleki gelişim organizasyonlarımızda da görev almaktadırlar.

Yirmi yılı aşkın süredir hizmet veren büromuzda bugüne kadar onlarca Stajyer Avukat, Avukat ve İdari Personel istihdam edilmiş, yetiştirilmiştir. Halen de bu şekilde devam etmekte, avukatlarımız ve stajyer avukatlarımızla mesleki faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

 • Bünyanin Türkmenözü
  BÜNYAMİN TÜRKMENÖZÜ
  Yönetici & Avukat
 • ÖZLEM Türkmenözü
  ÖZLEM TÜRKMENÖZÜ
  Yönetici & Avukat
 • İlknur Şişman
  İlknur Şişman
  Avukat
 • Pelin Yücetürk
  Pelin Yücetürk
  Avukat
 • Gamze Arslan
  Gamze Arslan
  Avukat
 • Dilara Zıvalı
  Dilara Zıvalı
  Avukat
 • Nigar Coşkun
  Nigar Coşkun
  Danışman Avukat
 • Kıraç Aras
  Kıraç Aras
  Danışman Avukat
Bünyamin Türkmenözü
Avukat

  Avukat Bünyamin Türkmenözü, Türkmenözü Hukuk Bürosunun kurucu ve yönetici ortağıdır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1999 yılında mezun olmuştur. Staj ve sigortalı avukatlık döneminden sonra 2003 yılında Türkmenözü Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Serbest avukatlık mesleği ile birlikte, 2011 yılından itibaren Sigorta Tahkim Komisyon Başkanlığı’nda bağımsız Sigorta Hakemi olarak görev yapmasının yanı sıra yine 2012 yılından itibaren de Sigorta ve Tazminat hukuku ile Aktüerya alanında Adli Bilirkişilik yapmaktadır.

  Sigorta hukuku dışında enerji, telekominikasyon, spor, bankacılık ve denizcilik sektörü ile Sosyal Güvenlik hukuku alanında ofis ekibine liderlik ederek, avukat ve danışman olarak, uzun yıllardır, istikrarlı ve uyum içinde çalışmaktadır.

  Avukat Türkmenözü, 2012 Yılında Beykent Üniversitesi Spor Hukuku Programına ve 2013 Yılında Türk Ticaret Kanunu’nda Şirket Sorumluluğu Programlarına Katılarak sertifika almıştır.

  Halen İstanbul Acıbadem’de bulunan Akasya İş Kulesi’ndeki ofisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Özlem Türkmenözü
  Avukat

   Avukat Özlem Türkmenözü, Türkmenözü Hukuk Bürosunun yönetici ortağıdır. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1997 yılında mezun olmuştur. 1995 yılından itibaren çalışma hayatına başlamış, 1999 yılında serbest avukat olarak ilk bürosunu açmıştır. 2003-2007 tarihleri arasında Halk(Birlik)Sigorta A.Ş.’nde Hukuk Müşavirliği görevi ile tüm Türkiye çapında tüm bölgelere hukuki destek vermiş yüksek miktarlı lehe ve aleyhe davaların duruşmalar dahil tüm süreçlerini yönetmiştir.

   Avukat Özlem Türkmenözü, sırasıyla Halk Sigorta Şirketinde Hukuk Müşavirliği, Sigorta Tahkim Komisyonunda Sigorta Hakemliği, Sigorta ve Tazminat Hukuku ve Aktüerya konusunda Adli Bilirkişilik, Sigorta Tahkim Komisyonunda İtiraz Hakemliği ve yine Sigorta Tahkim Komisyonu’nda Hayat Dışı Raportörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Halen Sigorta Hakemi, Avukat, Adli Bilirkişi ve Arabulucu olarak çalışmalarına devam etmektedir.

   2012 Yılında Beykent Üniversitesi Spor Hukuku Programına Katılarak sertifika almıştır. Başkent Üniversitesi bünyesinde Sigorta Hukuku alanında düzenlenen semirlerine eğitmen olarak katılan Avukat Türkmenözü, Sigorta Acenteleri Birliği Türk Müziği Korosunda da korist olarak müzik çalışmalarını yürütmektedir.

   Avukat Türkmenözü yıllardır sigorta sektörü içinde harmanlanmış bilgi ve tecrübesi ile sigorta hukukunun her alanında hizmet vermiş ve vermektedir.