Hakkımızda

Kısaca Biz...

2000 yılında faaliyete başlayan hukuk büromuzun, kurulduğu günden bugüne faaliyet gösterdiği ve hizmet verdiği alanlar genişlemiş olup bu oranda da çalışanlarının sayısı artmış, günün değişen şartlarına ayak uydurarak sürekli kendini yenileyerek, fiziki olarak gelişimini sürdürmüştür.

Büromuz halen Sigorta Hukuku başta olmak üzere, ticaret, icra iflas, telekominikasyon, enerji, aile, gayrimenkul, iş ve spor hukuku alanında, müvekkillerine hukuki destek vermektedir.

Hukuki işlemlerin takibi, gelişen teknolojiye paralel olarak, büromuzda bulunan bilgisayar ortamında gerek hizmet verdiğimiz kurumların kendi on-line takip sistemleriyle ve gerekse kendi hukuk ve icra programlarımızla yürütülmektedir.

Hizmet verdiğimiz müvekkil şirket ve kurumlara her ay yapılan işlemlere ilişkin ayrıntılı raporlama yapılmakta takip edilen dosyaların sefahati hakkında gerekli bilgiler güncel olarak sunulmaktadır

Yine büromuzda güncel yasal düzenlemeler ışığında tahkim, arabuluculuk, uzlaşma v.b alternatif hukuk ve yargı yollarında müvekkil şirket ve kurumlara hukuki destek verilmektedir.

Kurumsal çalışma tecrübemiz ve yılların verdiği hukuksal deneyimle bu güne kadar çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz saygın kurumlarla birlikte bizi tercih ettiğiniz takdirde sizlere hizmet vermek bizim de saygınlığımızı bir kat daha arttıracaktır.

Saygılarımızla.

TÜRKMENÖZÜ HUKUK BÜROSU

Bazı

İstatistik Rakamlarımız

0 Kapatılan Dosya
0 Danışmanlık Hizmeti
0 Kurumsal iletişim
0 Aylık ortalama dosya
İlkelerimiz

Temel prensiplerimiz

TBB meslek kuralları

Avukat mesleki çalışmasını kamunun inancını ve mesleğe güvenini sağlayacak biçimde ve işini sadakatle yürütür...

AT meslek kuralları

Hukuka saygı ilkesi üzerine kurulmuş bir toplumda, avukat önemli bir role sahiptir

Kalite Politikası

Kuruluşundan bugüne sunduğumuz, doğruluk ve dürüstlük ilkelerine bağlı, kendi alanaında bilgili, hızlı ve çağdaş avukatlık hizmeti sunmaya devam edeceğiz..

Bİze Ulaşın

İletişim

Telefon: (+90) 216 349 96 00

Mobil Tel: (+90) 532 476 60 00

Fax: (+90) 336 00 04

E-Mail: info@turkmenozu.av.tr

Posta Bilgileri

Adres Akasya Kent Kule A Blok Kat:23 D:121 Çeçen Sokak No:25 Acıbadem Üsküdar-İSTANBUL